Vyhlášení grantů ČHS na podporu mládeže a na údržbu skalních oblastí v roce 2013

Český horolezecký svaz vyhlašuje granty na podporu mládeže a granty na údržbu skalních oblastí na akce, které se budou konat v roce 2013.

Granty na podporu mládeže

• ČHS vyhlašuje tyto granty ve spolupráci se svým hlavním partnerem, který je Hudy sport.
  • Granty jsou určeny na náborové nebo výcvikové akce nebo zájezdy mládeže.
  • O grant mohou požádat oddíly ČHS, jejich sdružení či komise ČHS.
  • Grant lze využít na akce, které se budou konat od 8.2. 2013 do konce roku 2013.
  • Podrobné informace o podmínkách poskytnutí grantu jsou v tomto dokumentu.

Granty na údržbu skal

• Granty jsou určeny na údržbu skalních oblastí, tj. např. na budování přístupových cest ke skalám, na protierozní opatření, na čištění skal apod. Letos je možno využít poskytnuté peníze i na větší akce, např. na budování lezeckých parků.
  • O granty mohou požádat oddíly ČHS, jejich sdružení, nebo členové ČHS starší osmnácti let.
  • Grant lze využít na akce, které se budou konat od 8.2. 2013 do konce roku 2013.
  • Podrobné informace o podmínkách poskytnutí grantu jsou v tomto dokumentu.

Žádost o poskytnutí těchto grantů je třeba podat nejpozději do pondělí 11.3. 2013 na sekretariát ČHS, nejlépe prostřednictvím e-mailu info@horosvaz.cz (do předmětu zprávy napište "Grant mládež" nebo "Grant údržba skal"), popř. poštou na adresu ČHS, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6.

Žádosti budou vyhodnoceny do 29.3. 2013 a poté budou žadatelé o výsledku informováni.

V případě dotazů se obraťte na sekretariát ČHS - info@horosvaz.cz.

B. Valentová, tajemnice