Vychází nové číslo čtvrtletního Zpravodaje ČHS

08. 01. 2016 | Rubrika: O ČHS

V pátek 8. ledna vychází další číslo čtvrtletního Zpravodaje ČHS, ve kterém se dočtete, co se odehrálo v uplynulých třech měsících v horách, na skalách, na závodech i v samotném horosvazu.

V aktuálním čísle se dozvíte např. o přelezu velmi hodnotných cest v oblasti Červených převisů v Srbsku v podání Adama Ondry, o bouldrovém úspěchu Martina Stráníka ve Švýcarském Crescianu, o průběhu závodní sezóny v soutěžním lezení. Dále se můžete dočíst o vyhlášení ankety Horolezec roku, o tradičním, již 26. Pelikánově semináři, o doplnění horo - knihovny a další.

Zpravodaj ČHS je rozesílán prostřednictvím e-mailu, těm, kdo si jej objednali, a všem předsedům oddílů a spolků ČHS. Pokud máte o zaslání Zpravodaje zájem, můžete se k jeho odběru přihlásit na našem webu Newsletter Přihlášení.

Přejeme pěkné čtení.

B. Valentová, sekretariát ČHS