Vychází letošní první číslo Zpravodaje ČHS

06. 01. 2014 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz dnes vydal další číslo svého elektronického čtvrtletního Zpravodaje, ve kterém se můžete dočíst co významného nebo zajímavého se odehrálo v poslední čtvrtině uplynulého roku v horách, na skalách, na závodech, v oblasti údržby skal, metodiky i v horolezeckém úřadě na Strahově.

Zpravodaj je prostřednictvím e-mailu rozesílán předsedům oddílů ČHS a dále všem členům i nečlenům, kteří mají o dětí v horolezectví a v horosvazu zájem, a Zpravodaj si objednali. Pokud se chcete ke čtenářům Zpravodaje přidat, můžete si jej objednat prostřednictvím webu ČHS - zde.

Další číslo rekapitulující dění v prvním čtvrtletí letošního roku vyjde začátkem dubna, po valné hromadě ČHS, která se bude konat v sobotu 22.3. 2014 v Praze na Strahově.

B. Valentová, tajemnice