Vychází další číslo čtvrtletního Zpravodaje ČHS

04. 04. 2014 | Rubrika: O ČHS

Dnes začínáme distribuovat další číslo elektronického čtvrtletního Zpravodaje ČHS, které je věnováno dění v horách, na skalách, na závodech i v samotném ČHS v prvním čtvrtletí roku 2014.

Dočtete se v něm např. o Markovi Holečkovi a letošních Zlatých cepínech, o čerstvých "zářezech" Lucie Hrozové, Pavla Vrtíka, Honzy Straky, Martina Stráníka a dalších, o úspěších juniorského skialpinisty Dominika Sádla, o složení letošních reprezentačních družstvech v soutěžním lezení, o činnosti metodické komise, vrcholových komisí, o grantech a o jednání s ochranou přírody. Dozvíte se také informace z valné hromady včetně výsledků voleb do orgánů ČHS, informace o personálních změnách v odborných komisích ČHS i to, kdo je čerstvým držitelem titulu Čestný člen ČHS.

Zpravodaj rozesíláme automaticky všem předsedům oddílů a dále všem, kdo o jeho odebírání projeví zájem. Pokud máte zájem si Zpravodaj přečíst a odebírat i další čísla, můžete si jej objednat prostřednictvím webu ČHS - Zpravodaj přihlášení.

B. Valentová, tajemnice