Výběrové řízení na předsedu Mediální komise ČHS

19. 05. 2009 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Výběrové řízení na předsedu Mediální komise

Výkonný výbor na svém jednání dne 15.5. 2009 rozhodl, v souvislosti s dlouhodobou snahou zlepšit jak mediální obraz horolezeckého svazu v očích veřejnosti, tak komunikaci s vlastní členskou základnou i ostatními, neorganizovanými horolezci, o založení Mediání komise, která bude mít tyto záležitosti na starosti.

Nyní výkonný výbor vypisuje výběrové řízení na předsedu Mediální komise, jehož úkolem bude rozvíjet mediální koncepci ČHS, koordinovat aktivity horolezeckého svazu v této oblasti a propagovat jeho činnost, tj. komunikovat s médii, připravovat články, organizovat tiskové konference apod. Pokud máte chuť se na zlepšování obrazu ČHS podílet a máte v této oblasti i zkušenosti, budeme rádi, když se do výběrového řízení přihlásíte a pošlete na sekretariát ČHS - info@horosvaz.cz - motivační dopis se svými představami o této práci.

Uzávěrka výběrového řízení je v pátek 5. června 2009.

B. Valentová, tajemnice ČHS

| Komentáře(0)