Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Výběrové řízení na nové pracovníky sekretariátu ČHS

Výběrové řízení na nové pracovníky sekretariátu ČHS
08. 01. 2015 | Rubrika: O ČHS

Aktualizace 5.3. 2015: Výběrové řízení již bylo uzavřeno. Uchazeči, které jsme nekontaktovali, nebyli vybráni do dalšího kola. Omlouváme se, že jsme jednotlivým zájemcům neodpověděli na jejich nabídky, vzhledem k velkému zájmu o nabízená pracovní místa to nebylo v našich silách.

 

Český horolezecký svaz hledá posily do svého sekretariátu v Praze a vypisuje výběrové řízení na tato pracovní místa:

  • koordinátor/ka rozvojových aktivit

V náplni práce bude mít koordinaci rozvojových projektů, zajišťování jednorázových akcí, poskytování podpory vybraným komisím se zaměřením hlavně na oblast vzdělávání, mládeže a marketingu.

Podrobné informace jsou v tomto dokumentu.

 

  • asistent / asistentka sekretariátu

V náplni bude mít běžnou administrativní činnost, evidenci členské základny a vystavování členských průkazů, pomoc s ekonomickou agendou apod.

Podrobné informace jsou v tomto dokumentu.

 

Pokud budete mít o některé z nabízených míst zájem, pošlete svůj strukturovaný životopis se zdůvodněním, proč se o dané místo ucházíte, na adresu info@horosvaz.cz; do předmětu zprávy uveďte Koordinátor ČHS, nebo Asistentka ČHS. Uzávěrka výběrového řízení je 6. února 2015, těšíme se na vaše nabídky.

Omlouváme se, že nebudeme na zaslané nabídky hned reagovat a potvrzovat jejich přijetí - sekretariát je v současné době velmi přetížen.

 

B. Valentová, tajemnice ČHS