Výběrové řízení na místo pracovníka sekretariátu ČHS - oblast sportu

23. 06. 2016 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz vyhlašuje výběrové řízení na místo administrativního a organizačního pracovníka sekretariátu.

Náplní práce je hlavně administrativní a organizační činnost v oblasti závodního sportu, tj. v soutěžním lezení, skialpinismu a ledolezení. Jedná se o spolupráci s odbornými komisemi, pomoc při organizování tuzemských závodů, podporu reprezentačních týmů, komunikaci s mezinárodními sportovními federacemi, práci v oblasti marketingu a médií v návaznosti na závodní sport, další administrativní práce podle potřeb sekretariátu apod.

Sekretariát sídlí V Praze ve Vršovicích.

Nabízíme různorodou práci, přátelské prostředí, flexibilní pracovní dobu. Očekáváme samostatnost, komunikativnost, znalost angličtiny, pracovní nasazení a ideálně i znalost horolezeckého prostředí.

Předpokládaný nástup - říjen 2016 či podle dohody.

Podrobnější informace naleznete v tomto dokumentu.

Pokud vás možnost práce v ČHS zaujala, pošlete svůj struktourovaný životopis a motivační dopis na email 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys; do předmětu zprávy uveďte "pracovník ČHS".

Těšíme se na vaše nabídky

B. Valentová, sekretariát ČHS