Volby do disciplinární a revizní komise ČHS

08. 03. 2011 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (5)

Na programu valné hromady ČHS, která se koná v sobotu 26.3. v Praze na Strahově, jsou volby do disciplinární komise a do revizní komise ČHS, neboť současným členům končí tříleté období, na které byli podle stanov zvoleni.

Výkonný výbor vyzývá všechny, kdo by měli zájem v některé z těchto komisí pracovat, aby se přihlásili do voleb.

• Na členství v komisích mohou kandidovat členové ČHS starší 21 let, tj. ti, kterým bude 21 let nejpozději v den konání valné hromady.
  • Člen ČHS může podat svoji kandidaturu sám, nebo jej na členství v některé z komisí může navrhnout jiný člen ČHS, skupina členů ČHS, nebo základní organizační složka ČHS (horolezecký oddíl).
  • Kandidaturu jiného člena ČHS lze podat pouze se souhlasem navrhované osoby; souhlas prověří sekretariát ČHS.
  • Kandidatury lze podávat:
    • do pátku 25. března 2011 do 16.00 hodin, a to písemně (Zátopkova 100/2, Strahov – Praha 6, 160 17), nebo
      ·         elektronicky info@horosvaz.cz.
    • osobně před začátkem konání VH do rukou tajemnice ČHS
    • v průběhu konání VH jako návrh z pléna.
  • K podání kandidatur do začátku konání VH bude využit tento formulář Kandidatury DK RK_formulář; prezentace kandidáta nepřesáhne dvě strany textu A4.

Informace o kandidátech budou zveřejněny před valnou hromadou na webu ČHS a kandidáti dostanou na valné hromadě prostor k vystoupení.

B. Valentová

| Komentáře(5)