V Bechyni se sešla pracovní skupina projektu Erasmus+

14. 04. 2022 | Rubrika: O ČHS

Na začátku dubna proběhlo v Bechyni setkání pracovní skupiny, která v rámci Erasmus+ pracuje na projektu horských cest a indrastruktury,

Setkání v Bechyni

První dubnový víkend se v Bechyni konalo setkání pracovní skupiny projektu Erasmus+ zaměřeného na infrastrukturu a cesty v horách a skalních oblastech, kterého se zúčastnili členové EUMA (European Mountaineers) a ERA (European Ramblers). Na setkání pracovní skupiny navazovaly prezentace výsledků projektu účastníkům ze zemí, které se projektu Erasmus+ přímo neúčastní.

Celkem se v Bechyni sešlo 30 účastníků z 16 evropských zemí. K nejzajímavějším bodům programu patřil přehled systémů značení turistických cest ve všech evropských zemích rozdělený do 5 hlavních skupin, prezentace managementu turistických cest z různých zemí Evropy i související právní otázky.

Podrobný program třídenního setkání naleznete zde.

M, Košatková, ČHS