Upozornění na změnu sídla ČHS

23. 03. 2015 | Rubrika: O ČHS

Ve dnech 30.3. - 3.4. 2015 je sekretariát z důvodu stěhování uzavřen. Provoz bude značně omezen i další týden do 10.4.

Rádi bychom vás informovali, že ČHS mění po mnoha letech své sídlo a stěhuje se ze Strahova do Vršovic. Naše nová adresa je Donská 275/9, Praha 10 (kousek za nám. Míru směrem do Vršovic, 2 stanice tramvají od stanice metra A, zastávka Krymská) - poloha na mapě.

Stěhování proběhne v týdnu od 30.3. (pondělí) do 7.4. (úterý), od středy 8.4. už budeme úřadovat ve Vršovicích. V době stěhování bude sekretariát uzavřen, a také v následujícím týdnu do 10.4. bude jeho provoz značně omezen , průkazy a další záležitosti budeme vyřizovat jen v nezbytných případech - děkujeme za pochopení.

V souvislosti se stěhováním upozorňujeme, že k 31.3. přestanou platit čísla našich pevných telefonních linek, dále budeme k zastižení na mobilních telefonech a samozřejmě prostřednictvím e-mailů.

Informace o stěhování budeme v případě potřeby doplňovat a předsedy oddílů budeme informovat prostřednictvím e-mailu.

B. Valentová, sekretariát ČHS