Společné akce ČHS a PZS pro horolezce 60+

02. 08. 2018 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz a Slovinský horolezecký svaz připravují společné akce pro horolezce - "veterány" ve věku 60+. Akce jsou součástí spolupráce v rámci mezinárodního projektu Projekt Climbing for Everybody, jehož leadrem je ČHS a který je financován z prostředků Erasmus+.

První akcí, která se uskuteční začátkem září, je pobyt slovinských horolezců z klubu Alpinisti veterani v Adršpachu a Českém ráji.

Druhou akcí je pobyt v Julských alpách určený pro české „zkušené“ horolezce i vysokohorské turisty z věkové skupiny 60+, který se uskuteční od 2. do 6. října 2018. Účast je hrazena z prostředků projektu.

Pokud máte o účast na akci ve Slovinsku zájem, přihlaste se prostřednictívm e-mailu 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys, nejpozději do 15. září. Akce je kapacitně omezena na 10 osob.

Hlavní organizátorkou je Alena Čepelková, na kterou můžete směřovat případné dotazy - W-rzV-agc8m%C5c74ekm5_

Pozvánka 3. generace Slovinsko 2018

B. Valentová, sekretariát ČHS