Soutěž s ČHS a Rock Pointem o nejlepší fotografii na PF 2015 ČHS

24. 11. 2014 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF Českého horolezeckého svazu 2015.

Autor vítězné fotografie dostane průkaz ČHS na rok 2015 a poukázku na nákup v prodejnách Rock Point, Hannah a Keen.

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Také autoři těchto fotografií budou odměněni.

1328-93360-0>

• Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
  • Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás).
  • Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 1700 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
  • Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž s ČHS a Rock Pointem". Uzávěrka soutěže je v pátek 5.12.2014.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. Těšíme se, že bude, stejně jako v loňském roce, z čeho vybírat.

B. Valentová, tajemnice