Soutěž o nejlepší fotografii na PF 2013

21. 11. 2012 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Český horolezecký svaz vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF Českého horolezeckého svazu 2013.

• Soutěž je určena pouze členům ČHS. Do soutěže je možno přihlásit od jednoho člena vždy jen jednu fotografii (pokud jich pošlete více, nebudou hodnoceny).
  • Vítěz soutěže dostane průkaz ČHS na rok 2013 zdarma.
  • Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF (zimní téma není podmínkou).
  • Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu info@horosvaz.cz a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž PF".
  • Uzávěrka soutěže je v pondělí 10.12. 2012!

• Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 1700 pixelů (šířka), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
  • U fotografie uveďte autora a místo a rok pořízení.

Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána v elektronické podobě našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

B. Valentová, tajemnice

PF z předchozích let pro inspiraci

| Komentáře(0)