Facebook

Český horolezecký svaz

ČHS členství, informace

ČHS servis pro členy

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Soutěž ČHS o nejlepší fotografii na PF ČHS 2018

Soutěž ČHS o nejlepší fotografii na PF ČHS 2018
10. 11. 2017 | Rubrika: ČHS - informace

Podílejte se na vytvoření PF 2018 a ještě k tomu vyhrajte lano od Tendonu. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF Českého horolezeckého svazu 2018. Zaslaná fotografie musí být ve velkém rozlišení - podrobnosti níže!

 

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také  pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Autoři dalších vybraných fotografií budou také odměněni.

 

1. cena - lano TENDON 9,8 Ambition 70 m + průkaz ČHS 2018

2. cena - praktická lékárnička + průkaz ČHS 2018

3. cena - zdravotnický šátek + průkaz ČHS 2018

  • Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
  • Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás). Prosíme fotografie označte Vašim jménem (např.Novák1, Novák2, Novák3).
  • Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, rozlišení minimálně 2500 pixelů (delší rozměr), abychom s fotografií mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
  • Účastí v soutěži autor fotografií zároveň souhlasí s jejich případným dalším využitím v rámci ČHS (web, ročenka). 
  • Při hodnocení fotografií bude rovněž přihlédnuto k hlasování, které bude probíhat po dobu soutěže na facebookových stránkách ČHS (pravidla soutěže spojená s hlasováním na facebooku)
  • Vítězná fotografie bude dále graficky upravena (doplnění textu, výřez, bude-li třeba apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu ~hzk4Wie4_m%C6ej-lIkbW7r a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž PF". Uzávěrka soutěže je v pondělí 11. 12. 2017 – kdo pošle fotografie dřív, může nasbírat více hlasů na Facebooku, proto neváhejte a pošlete mail  s fotografiemi co nejdříve.

 

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí. 

 

R. Šmíd, sekretariát ČHS