Slevy pro ČHS na horských chatách v zahraničí

30. 06. 2017 | Rubrika: O ČHS

Členové ČHS mohou využít následující slevy na zahraničních horských chatách:

UIAA-members-mountain-hut-1300x800-europe

Chaty ve Vysokých Tatrách

Členové ČHS mají slevy na všech chatách, které jsou ve vlastnictví či spoluvlastnictví SHS James, a to ve stejné výši, jako členové SHS James.

Jedná se o Chatu pod Rysmi, Chatu pri Zelenom plese, Zbojníckou chatu a Téryho chatu.

Slevu 10% pro členy ČHS nabízí také Hotel Popradské pleso.

Získání slevy je podmíněno předložením platného průkazu ČHS.

Chaty ve Vysokých Tatrách

Chaty ve Slovinsku, ve vlastnictví Slovinského horolezeckého svazu (PZS)

Členové ČHS mají slevy na všech chatách, které jsou ve vlastnictví PZS, a to ve stejné výši jako členové PZS.

Získání slevy je podmíněno předložením platného průkazu ČHS.

Chaty ve Slovinsku vlastněné PZS

Členové, kteří si zakoupili ČHS Trio, jehož součástí je členství v PZS, mohou využívat slev na chatách v Alpách, Pyrenejích apod., které jsou ve vlastnictví horolezeckých svazů zapojených do mezinárodní reciproční úmluvy - DAV (Germany), OeAV (Austria), FFCAM (France), CAI (Italy), FEDME (Spain) and CAS (Switzerland), AVS (Italy), PZS (Slovenia), LAV (Liechtenstein), Academic Alpine Clubs in Switzerland (Basel, Bern, Zurich, Geneva), FAT (Switzerland) and Climbing and Mountaineering Federation of Flanders (KBF).

Získání slevy je podmíněno předložením členského průkazu PZS, na kterém je symbol reciproční dohody.

Informace reciproční úmluva

B. Valentová, sekretariát ČHS