Ročenka ČHS za rok 2013 je připravena

12. 02. 2014 | Rubrika: O ČHS

Pro všechny členy ČHS, kteří si zakoupili členský průkaz na rok 2013, je připravena další, již pátá ročenka ČHS - Horolezec 2013.

Můžete se v ní dočíst o nejvýznamnějších horolezeckých a lezeckých událostech loňského roku, dozvědět se více o dvou mladých dámách českého lezení Lucii Hrozové a Editě Vopatové, přečíst si rozhovor s Jirkou Švihálkem ze skialpinistické formace Kejda Ski Team apod., vše s doprovodem opravdu pěkných fotografií, za které jejich autorům děkujeme.

Ročenku si můžete prohlédnout zde a nebo prostřednictvím tohoto odkazu, kde můžete ročenkou díky Petrovi Jandíkovi i listovat.

Distribuce ročenek začne na konci tohoto týdne. Ročenky budou zaslány individuálním členům na adresy, které evidujeme v členské databázi. Oddíloví členové dostanou ročenky prostřednictvím předsedů svých oddílů, kterým ročenky zašleme nebo předáme, a které tímto prosíme o jejich distribuci.

Přeji všem pěkné čtení.

B. Valentová, tajemnice