Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Ročenka ČHS 2014

Ročenka ČHS 2014
23. 03. 2015 | Rubrika: O ČHS

Připravili jsme pro vás Ročenku 2014, ve které se dozvíte o nejvýznamnějších horolezeckých událostech loňského roku, můžete si přečíst rozhovor s loňským držitelem dvou zlatých medailí a špičkovým lezcem Adamem Ondrou, dozvíte se více o tom, co je to alpinismus a co si o jeho vývoji myslí např. Alena Čepelková nebo Pavel Bača Vrtík, nebo se můžete dočíst o kořenech boulderingu apod. V ročence je jako vždy spousta pěkných fotek, za které děkujeme profesionálům i fotícím horolezcům.

Zde si můžete ročenku prohlédnout.

 

Ročenku v letošním roce rozesíláme hlavně oddílům, jejichž zástupci měli možnost převzít ročenky pro své členy na valné hromadě. Ročenky pro oddíly, které nebyly na valné hromadě, budeme v nejbližších dnech rozesílat na adresy předsedů, po předchozí telefonické domluvě. Prosíme předsedy oddílů, aby zásilku s ročenkami od pošty převzali a rozdali ročenky svým členům.

 

Další ročenky rozešleme na zhruba pět desítek horolezeckých stěn, kde si je budou moci vyzvednout individuální členové. Rozeslání ročenek na lezecké stěny proběhne začátkem dubna. Zde je seznam stěn, na kterých bude možno si Ročenku ČHS vyzvednout.

 

Doufámez, že se vám bude Ročenka ČHS 2014 líbit.

 

B. Valentová, sekretariát ČHS