Projekty ČHS - výzva k podávání žádostí

22. 05. 2012 | Rubrika: O ČHS

Na březnové valné hromadě ČHS bylo avizováno, že by ČHS mohl obdržet od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zvýšenou dotaci na všeobecnou sportovní činnost. Toto možné navýšení v bylo začleněno do rozpočtu ČHS.

Výše uvedený předpoklad se naplnil a ČHS získal pro letošní rok dotační prostředky na všeobecnou sportovní činnost o 2.746 tisíc Kč vyšší, než byl původní předpoklad vycházející ze situace v minulých letech. Schválený rozpočet ČHS umožňuje využít tyto finanční prostředky do výše 900 tisíc Kč, a to výhradně na financování projektů s dlouhodobým efektem a s vazbou na koncepci, nikoli na běžnou činnost.

Výkonný výbor ČHS vyhlašuje výzvu k podávání žádostí na financování projektů, které budu splňovat tyto základní podmínky - dlouhodobý efekt + vazba na koncepci ČHS, nebo finanční návratnost projektu.

• Žádost o financování projektu mohou podat oddíly, sdružení oddílů a komise ČHS, včetně oblastních vrcholových komisí
  • Součástí žádosti musí být popis jeho cíle a předpokládaných přínosů, předpokládané náklady vč. způsobu financování a personálního zabezpečení apod.
  • Výběr projektů, na které budou poskytnuty finanční prostředky, provede výkonný výbor na svém jednání, které se bude konat 22.-23.6.2012.

Vzhledem k tomu, že o přidělení finančních prostředků jsme se dozvěděli pozdě a možnost jejich čerpání je časově omezena, je nutné podat žádost o financování projektu na sekretariát ČHS nejpozději do 15.6. 2012, a to prostřednictvím e-mailu info@horosvaz.cz nebo poštou na adresu sekretariátu - Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6.

Podrobné informace k projektům a formulář žádosti jsou zde:

Text Koncepce ČHS je k dispozici zde: Schválená Koncepce ČHS 2010.pdf

V případě dotazů se obraťte na sekretariát ČHS - info@horosvaz.cz, 296 118 207.

B. Valentová

tajemnice ČHS