Proběhl 3. ročník BANFFu v Jičíně

15. 06. 2005 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

ČHS děkuje pořadatelům 3. ročníku filmového festivalu BANFF v Jičíně za skvělou práci, kterou při jeho organizaci odvedli. Za všechny si dovolí uvést jméno Jiřího Všetečky, který se stejnou obětavostí věnoval v minulých letech také práci ve VV. Vybrané snímky i doprovodný program myslím neměly chybu a doufejme, že se červnový termín tohoto festivalu stane vedle MHFF v Teplicích nad Metují tradicí pro horolezecká setkávání.

Proběhl 3. ročník BANFFu v Jičíně

VV ČHS a materiálová sekce BK ČHS využily laskavě nabídnutého zázemí ke svému schůzování. V rámci sobotního večerního bloku filmového představení bylo také slavnostně předáno „čestné členství“ ČHS Jiřímu Novákovi, které odsouhlasila březnová VH.

Proběhl 3. ročník BANFFu v Jičíně

Využívám této příležitosti k jemné pobídce – viděli-li byste rádi na příštím festivalu, aby byla před zraky diváků odměněna nějaká osobnost českého lezení, která zůstává zatím dle vašeho mínění neprávem opomíjena, můžete pro to něco udělat. Stačí k tomu splnit dvě náležitosti - podat návrh se stručným zdůvodněním na její zařazení do řad čestných členů, a také ovšem její souhlas s touto nominací. Seznam dosavadních čestných členů najdete na www.horosvaz.cz.

| Komentáře(0)