Právě vychází nové číslo Zpravodaje ČHS

10. 04. 2015 | Rubrika: O ČHS

V pátek 10. dubna 2015 vychází další číslo čtvrtletního elektronického Zpravodaje ČHS, ve kterém se můžete dočíst, co zajímavého se událo v uplynulém čtvrtletí v horách a na skalách, na závodech, v oblasti metodiky, ochrany přírody apod., i v úřadě ČHS.
V aktuálním čísle se např. dozvíte, jak probíhaly letošní skialpinistické závody, jaké akce připravila metodická komise, seznámíte se s naší databází Skály ČR a hlavně se seznámíte s výsledky letošní valné hromady, která se konala koncem března.

Zpravodaj je automaticky rozesílán předsedům oddílů a předsedům komisí ČHS, a hlavně všem, kdo si jej objednali prostřednictvím našeho webu. Pokud máte o Zpravodaj ČHS zájem, můžete si jej objednat zde.

B. Valentová, sekretariát ČHS