Facebook

Český horolezecký svaz

Pozvánka na Valnou hromadu ČHS

Pozvánka na Valnou hromadu ČHS
21. 02. 2019 | Rubrika: O ČHS
Upozornění: 

Od středy 20. března 2019 bude dočasně vypnut e-shop a modul Předseda, aby bylo možno připravit členskou databázi na VH. Registrace nových členů do ČHS nebude možná ani ve čtvrtek v úředních hodinách. Provoz bude obnoven v sobotu 23.3. v 18 hod. 

Děkujeme za pochopení.

 

Výkonný výbor ČHS zve své členy na Valnou hromadu ČHS, která se uskuteční v sobotu 23. března 2019 v Praze na Strahově. 

 

23.3.2018 od 9.30 hod., prezence od 8.30 hod. 

Praha 6 Strahov, Zátopkova 100/2 (sídlo ČUS, aula v přízemí)

 

Program VH

Na programu bude zpráva o hospodaření a činnosti ČHS v roce 2018, schválení rozpočtu na rok 2019, návrh novely Disciplinárního řádu a další body. 

Program VH, Jednací a volební řád a další informace jsou v níže uvedeném bulletinu ČHS, který byl zaslán předsedům oddílů a spolků e-mailem. Individuální členové si mohou zaslání bulletinu vyžádat. 

 

Bulletin ČHS č. 71

Opravená verze bulletinu, ve které je do programu VH doplněn v souladu se zápisem z jednání VV ze dne 4.2.2019, bod Úprava odměny předsedy ČHS, byla zveřejněna 25.2.2019. Omlouváme se za chybu. 

 

Hlasování bude probíhat prostřednictvím hlasovacích karet, na kterých budou nahrány počty hlasů dle členské databáze. 

 

Zastoupení na VH, plné moci

Pokud bude oddíl / spolek zastupovat na VH jiná osoba než předseda, je potřeba využít plnou moc. Vyplněnou a podepsanou plnou je nutno předložit při registraci na VH, nebo ji lze poslat předem na sekretariát (stačí mailem v naskenované verzi).

 

Členové oddílů mohou odebrat svou plnou moc předsedovi a vystupovat na VH samostatně. V tomto případě je nutné, aby do 15.3. poslali na sekretariát Prohlášení o odejmutí plné moci předsedovi oddílu (stačí mailem v naskenované verzi). Tito členové mají následně možnost dát svou plnou moc jinému členovi ČHS. 

1. Plná moc form 2019_oddíl spolek.doc

2. Odebrání plné moci form 2019_oddíl.doc

3. Plná moc form 2019_individ člen.doc

 

Prosíme oddíly a členské spolky o informaci, zda můžeme počítat s jejich účastí na VH (osobně nebo v zastoupení na základě plné moci). Stačí zaslat stručnou zprávu na e-mail 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys

Jména oddílů a členských spolků, které potvrdí účast na VH, zveřejňujeme v tomto článku:

 

Oddíly, které přislíbily účast na VH (vč. poskytnutí plné moci)

TJ Český ráj, Loko Beroun, HO TJ Banka Praha, HK Rač, LK Mšeno, Lokomotiva Teplice, KHS HOBrdy Příbram, HO Boryš, HO Squadráti Outdoor, HO Alpici, HO Skialp Dolní Morava, TJ Union Plzeň, Ledová stěna Vír, HK Ostaš, SK Děčín, Shrpa Climb, HO Lezci Kladno, CH3 Šumperk, HO Satalice, H.O.R.A.L., FTVS UK Praha, TJ Baník Karviná, Horolezci Kolín, HO Škrovád, HaTK Holice, HO Pec p. Sněžkou, HO Nertovice, HO Sakal, HOVRCH, HO Horyinfo, Alpin I., Lezení pro všechny, Chupichata, HO Horní Počernice, HK Atlas Opava, HO Letohrad, HO Tisá, HO CC Dubí, HO Lokomotiva Kolín, HO Bořeň, HO Mnichovo Hradiště, HO Lezci z Vysočiny, TJ Bystřice p. Hostýnem, Lezci.com, Alpin 3, Sokol Lomnice nad Popelkou, VŠAK Chemie Praha, HO Bořeň Bílina, HO Loko Teplice, HO Spartal Ústí nad Labem, KHS Zlín, HK Frýdek Místek, HO Baabí, HO Železný Brod, HK Stáří, SK Ještěd, AK Nevis, HO VŠSK PEDF UK, HO Kruh, HK SK Beskyd, HK Jihlava,HO TAK, HK Rožnov pod Radhoštěm, HO Tatran Havířov, HK Kletr, Jiskra Jablonec, HK Jihlava, CC Ruzyně, LezeTop Písek, HK Stáří, HK Beskyd Karviná, Na-horu, HO Sokol Brno, Flash Wall,HK Bezuchov, HO Liaz Jablonec

 

Těšíme se na vaši účast

 

B. Valentová, sekretariát ČHS