Pozvánka na Valnou hromadu ČHS - 27. března 2022

25. 02. 2022 | Rubrika: O ČHS

Výkonný výbor zve předsedy svých oddílů na Valnou hromadu ČHS, která se uskuteční v neděli 27. března 2022 v Praze na Strahově.

Začátek v 9.30 hod., registrovat se můžete od 8.00 hod.

ÚČAST NA VALNÉ HROMADĚ

Valné hromady se mohou zúčastnit v souladu se Stanovami delegáti - předsedové oddílů registrovaných v ČHS k datu 25. 2. 2022.

Delegáti disponují počtem hlasů odvozeným od počtu řádných členů svých oddílů k témuž datu. Informace o počtu členů a hlasů obdrží předsedové oddílů do 10. 3. 2022, přehled je zde:

Oddíly - počty členů a hlasů pro VH ČHS 2022

Předseda oddílu může být zastoupen na základě plné moci jiným členem oddílu, nebo předsedou (zástupcem) jiného oddílu. Předseda (zástupce) oddílu může zastupovat nejvýše 3 další oddíly.

Plná moc - zastoupení členem oddílu

Plná moc - zastoupení jiným oddílem

Prosíme předsedy, aby nás s předstihem informovali o své účasti na Valné hromadě i o případném zastoupení. Informace pošlete na e-mail 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys; do předmětu zprávy napište VH.

PROGRAM

Na programu jednání budou zejména tyto důležité body - schválení hospodaření a schválení Výroční zprávy ČHS za loňský rok, schválení rozpočtu na letošní rok a doplňující volba do Výkonného výboru.

Informace a dokumenty jsou v bulletinu ČHS.

Doplňující volba do Výkonného výboru

Jedná se o doplňující volbu kvůli obsazení uvolněného místa ve Výkonném výboru, ze kterého v prosinci odstoupil P. Blažek. Funkční období zvoleného kandidáta bude stejné jako u ostatních členů Výkoného výboru, tj. do řádných voleb v roce 2025.

Kandidatury lze podávat do 17. 3. včetně, prostřednictvím sekretariátu ČHS na e-mail 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys;do předmětu zprávy uveďte Volby.

Podrobnosti jsou v Jednacím a volebním řádu VH a v bulletinu ČHS.

Informace o kandidátech budeme průběžně zveřejňovat.

Pro podání návrhu využijte tento formulář

Kandidát do Výkonného výboru

Marcel_Janoš

Všechny informace a dokumenty pro Valnou hromadu jsou v bulletinu ČHS č. 75. V samostatném souboru je Výroční zpráva ČHS za rok 2021.

Bulletin ČHS č. 75

Výroční zpráva ČHS za rok 2021

Zpráva Revizní komise pro VH 2022

Podrobnější zprávy o činnost jednotlivých komisí najdete na webu v rubrikách komisí, viz odkazy v bulletinu.

Případné dotazy směřujte na 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys

B. Valentová, ČHS