Pojištění pro členy ČHS na rok 2011

15. 11. 2010 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (5)

Členové ČHS mají v roce 2011 opět k dispozici tři druhy pojištění:

• Úrazové pojištění u pojišťovny Kooperativa, a.s., které je automaticky spojeno s členstvím v ČHS a není třeba je objednávat
  • Cestovní pojištění u Pojišťovny UNIQA a.s.
  • Úrazové pojištění u Pojišťovny České spořitelny

Podmínky úrazového pojištění u pojišťovny Kooperativa a u Pojišťovny České spořitelny se oproti uplynulým letům nemění.

Cestovní pojištění pojišťovny UNIQA je od 1.1. 2011 rozšířeno, neboť se ČHS podařilo uzavřít dodatek ke stávající smlouvě ! Nyní se jedná o cestovní pojištění, které:

• je nabízeno ve dvou základních tarifech - Standard a Nadstandard, které se liší výší plnění,
  • již není vázáno pouze na provozování horolezectví a související sportovní aktivity, ale kryje všechny běžné aktivity v zahraničí jako jakékoli jiné cestovní pojištění,
  • zahrnuje horolezectví, skialpinismus, nově i např. vodáctví a další "rizikové" sporty,
  • není omezeno teritoriálně (platí celosvětově) ani nadmořskou výškou,
  • umožňuje připojištění zvyšující limit záchranných prací až na 600 tisíc Kč,
  • umožňuje připojištění vztahující se k delší době pobytu, a to 240, resp. 360 dnů.

Podrobné informace včetně postupu, jak si pojištění objednat, naleznete v rubrice Pojištění.

V případě jakýchkoli nejasností či pochybností se obraťte na sekretariát ČHS, nejlépe na paní Ladislavu Homolkovou, která má tyto záležitosti na starosti: ladislava.homolkova@horosvaz.cz; 296 118 347.

B. Valentová, tajemnice ČHS

| Komentáře(5)