Pojištění majetu a odpovědnosti pro sportovní kluby a jednoty

16. 05. 2016 | Rubrika: O ČHS

Česká unie sportu připravila ve spolupráci s makléřskou společností RENOMIA pro své členské sportovní kluby a jednoty novou rámcovou smlouvu pro pojištění majetku a odpovědnosti za újmu na zdraví a majetku u pojišťovny Kooperativa.

K pojištění je třeba se přihlásit, zvolit vhodnou variantu pojištění a platit pojistné, které je však díky tomu, že se jedná o rámcovou smlouvu, velmi přijatelné. Kontaktním místem pro kluby a jednoty, které budou mít o pojištění majetku či odpovědnosti zájem, je tým RENOMIA Sport.

Podrobné informace a kontakty naleznete na webu České unie sportu.

Doporučujeme oddílům ČHS, které mají vlastní právní osobnost (jsou samostatnými spolky), ale nejsou členy České unie sportu, aby vstup do ČUS zvážily. Získají tím nejen možnost využít toto pojištění, ale také přístup k poradenství a pomoci, kterou poskytuje ČUS a její regionální složky.

Horolezecké oddíly ČHS bez právní osobnosti pojištění využít nemohou.

B. Valentová, sekretariát ČHS