On-line objednávání průkazů ČHS, ČHS Trio a pojištění

22. 12. 2016 | Rubrika: O ČHS

Na webu ČHS je k dispozici e-shop, prostřednictvím kterého se můžete zaregistrovat do ČHS, objednat průkaz ČHS, ČHS Trio či cestovní pojištění UNIQA.

E-shop členství a pojištění

Objednávky jsou možné pro jednotlivé členy i pro rodinu.

Platba výhradně on-line, prostřednictvím platební brány.

Po provedení platby obdržíte e-mail o objednávce, a po zpracování vám zašleme objednaný průkaz/y na uvedenou adresu.

Individuální členové mohou e-shop využít k objednání samostatného členství v ČHS, ČHS Trio i samostatného pojištění a připojištění.

Oddíloví členové mohou využít e-shop také, v těchto případech:

- objednání průkazu pro rodinu s členstvím pro dítě zdarma (nelze prostřednictvím oddílu)

- objednání jakéhokoli pojištění a připojištění (prostřednictvím oddílu lze jen tarif E30)

- objednání ČHS Trio (prostřednictvím oddíl lze jen v kombinaci s tarifem E30)

- objednání průkazu (nefunguje oddíl, člen potřebuje průkaz dříve apod.).

E-shop, který byl nyní spuštěn, je první verzí, kterou budeme hned v lednu upravovat a vylepšovat. Nyní funguje s určitými omezeními, která neumožňují např. opravit kontaktní údaje stávajícího člena ČHS, vracet se zpět v objednávce v případě chybného vyplnění apod. Tyto nedostatky se budeme snažit odstranit co nejdříve, děkujeme za pochopení.

B. Valentová, sekretariát ČHS