Obnova Chaty pod Rysy 15.11.2010

26. 11. 2010 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Ve Vysokých Tatrách pokračuje obnova Chaty pod Rysy, kterou před deseti lety smetla lavina. Členové ČHS již výstavbu nové chaty podpořili sbírkou, která byla zorganizována bezprostředně poté, co lavina chatu zlikvidovala. Ve sbírce se podařilo vybrat téměř sto tisíc Kč, které byly odeslány na účet SHS James. Zde je poděkování sponzorům včetně ČHS.

Finančních prostředků na obnovu chaty je však stále nedostatek, a proto je vítán každý, kdo bude ochoten přispět, tentokrát zakoupením mimořádných známek James, o kterých jsme vás již informovali, a které jsou k dispozici i na sekretariátu ČHS.

Zde si můžete přečíst Rozhovor s Igorem Kolerem, předsedou SHS James, o pokračován prací na obnově Chaty pod Rysy. Rozhovor vyšel 26.11. ve Športu.

Obnova Chaty pod Rysy

B. Valentová