Objednávání kombinovaného členství ČHS - OEAV

20. 01. 2012 | Rubrika: O ČHS

Prosíme předsedy oddílů ČHS, jejichž členové mají zájem o kombinované členství ČHS – OEAV, aby kombinované členství objednávali hromadně za celý oddíl a tuto skutečnost nám uvedli v naší objednávce.

Před objednáním je nutné kontaktovat centrálu Alpského klubu na Smíchově, tak jak je uvedeno v pokynech na našich webových stránkách http://www.horosvaz.cz/clenstvi-v-chs/kombinovane-clenstvi-chs-oeav/ i na webu Alpského klubu.

Obdobný postup by měli dodržovat i individuální členové ČHS, kteří zařizují kombinované členství pro větší počet svých kamarádů.
Dodržování tohoto postupu je nutné, protože jinak není možné velký objem objednávek v tomto období zvládnout.

Ze stejného důvodu upozorňujeme, že při vyřizování více než pěti průkazů pro kombinované členství nebude možno vyřídit objednávku ihned na místě.

Za ČHS i za Alpský klub děkujeme za pochopení těchto opatření, jejichž cílem je zajistit hladký průběh vyřizování členství.

B. Valentová