Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Nové webové stránky ČHS

Nové webové stránky ČHS
23. 08. 2016 | Rubrika: O ČHS

Rozhodli jsme se po několika letech vylepšit podobu webových stránek ČHS - výsledkem je nová, moderní grafická úprava, kterou si již prohlížíte. Design stránek je responzivní, umožňující prohlížet náš web i na tabletech a mobilech, kde se vzhled vždy přizpůsobuje možnostem zařízení, na kterém si ho prohlížíte.

 

Obsah webových stránek jsme neměnili, najdete zde jako dosud všechny potřebné informace týkající se členstsví v ČHS a služeb pro členy, informace o závodním i nezávodním sportu, o metodice, i informace týkající se údržby skal včetně databáze Skály ČR. Malou změnu doznalo pouze řazení informací do jednotlivých rubrik, které jsme přizpůsobili základním směrům činnosti ČHS, kterými jsou sport, mládež, vzdělávání a údržba skal.

 

Webové stránky "s novým kabátkem" pouštíme do ostrého provozu s tím, že mohou ještě někde obsahovat drobné chyby, nedokonalosti apod., které se budeme snažit co nejdříve odstranit. Omlouváme se, pokud na nějaké chyby narazíte, a budeme rádi, když nás  na ně upozorníte, abychom mohli co nejdříve sjednat nápravu.

 

Doufáme, že se vám bude nová grafika webu líbit a oceníte i verze pro mobilní zařízení, hlavně když budete v terénu vyhledávat informace v databázi skal ČR.

 

B. Valentová, sekretariát ČHS