Nové průvodce v knihovně ČHS

10. 01. 2016 | Rubrika: O ČHS

Knihovna ČHS se rozrostla o více než dvě desítky nových průvodců a několik titulů věnovaných českému a československému horolezectví a metodice.

Nové průvodce jsou zaměřené především na sportovní i vícedélkové lezení v Rakousku, Itálii, Slovinsku, Švýcarsku a Švédsku (Maltatal, Hohewand, střední Rakousko, Monte Baldo, oblasti jižní Itálie...). Půjčit si budete moci i nového průvodce na ledy (Alpine Ice), něco pro boulderisty (Mello boulder) a pro spáraře (Mont Blanc Super Cracks).

Pro zájemce o historii horolezectví máme České himálajské dobrodružštví II od Máry Holečka, historii českých a československých prvovýstupů v Himálaji a Karákoramu od Jirky Nováka a Vysokou hru (lezení v Ádru) od Pavla Lisáka.

Seznam všech nových knih najdete v tomto seznamu.

Průvodce i ostatní knížky jsou určeny výhradně členům ČHS, zapůjčit si je lze na 14 dnů proti vratné záloze 1000 Kč. Knížky si lze zapůjčit na sekretariátu ČHS, mimopražským členům je můžeme zaslat. O průvodce oblíbených, často navštěvovaných oblastí je velký zájem, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Knihovnu má na starosti I. Trávníková, obraťte se na ni - 4onxRWjjWoAs1~l7VX~r5bekc8MhTj.

Přehled všech knih, které jsou k dispozici, najdete na stránce Knihovna.

B. Valentová, sekretariát ČHS