Návrh úpravy stanov Českého horolezeckého svazu

01. 01. 2007 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (5)

Podle usnensení Valné hromady ČHS 2006 ustanovil výkonný výbor pracovní skupinu, která ve složení Alena Čepelková, JUDr. Karel Jelínek, Peter Lukačovič, Tomáš Kublák, Roman Wimmer a Jindřich Pražák vypracovala předkládaný návrh úpravy stanov Českého horolezeckého svazu. Tento návrh včetně vysvětlujícího komentáře najdete ke stažení zde:

Návrh úpravy stanov ČHS včetně komentáře 146.3 KB

Návrh úpravy stanov ČHS včetně komentáře 177.0 KB

Vzhledem k tomu, že se jedná o důležitý dokument, který je třeba schválit na příští valné hromadě, stanovil výkonný výbor následující postup pro připomínkování:

• připomínky mohou podávat oddíly registrované v ČHS prostřednictvím svých předsedů, nebo kontaktních osob, a to výhradně v elektronické podobě e-mailem na adresu info@horosvaz.cz
  • termín uzávěrky připomínek je 7.1.2007
  • po tomto termínu se opět sejde pracovní skupina, která dle závažnosti připomínek tyto buď zahrne do předkládaného dokumentu, případně připraví další verzi/verze navrhovaných stanov, s tím že předkladatel návrhu takto závažných změn bude pozván na jednání pracovní skupiny
  • konečná verze, repsektive ucelené návrhy, které budou předloženy valné hromadě ke schválování, budou zveřejněny nejpozději 12. 2. 2007 a následně budou součástí bulletinu ČHS.

J. Pražák
tajemník ČHS