Facebook

Český horolezecký svaz

Mezinárodní tábor pro mladé lezce v Karpatech

19. 07. 2005 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

ČHS obdržel informaci o konání mezinárodního horolezeckého srazu YOUTH CAMP 2005 pro účastníky ve věku od 17 do 25 let, který se koná v termínu 14. – 21.8. v Karpatech, v překrásném prostředí národního parku Bicaz Gorges - Hasmas. Tato akce se koná v rámci programu komise mládeže UIAA.

Rumunský horolezecký svaz doufá, že také zástupci naší republiky oslaví spolu s ostatními účastníky  Global Youth Summit 2005 lezením a rozvíjením kontaktů mezi mladými lezci celého světa. Podmínky pro účast nejsou vypsány, jsou definovány jako „jakákoliv lezecká i turistická úroveň“.

Ve smyslu rozhodnutí posledního jednání VV ČHS o nezbytnosti fungování centrální složky práce s horolezeckou mládeží ČHS podporuje účast na této akci. Ačkoli je již poměrně pozdě, v případě zájmu o účast kontaktujte sekretariát ČHS. Cena za jednoho účastníka je pořadateli stanovena na 200 EUR za celý pobyt a zahrnuje ubytování, plnou penzi a místní dopravu. Případný finanční příspěvek  ČHS bude projednán po rozhodnutí VV ČHS přímo s vybranými zájemci. Veškeré podrobnosti najdete na přiloženém materiálu v anglickém jazyce. Protože uzávěrka přihlášek je pořadatelem stanovena na 1. srpen, je potřeba jednat opravdu pružně.

 

Informace od pořadatele ke stažení zde! 38.5 KB

 

Alena Čepelková,
předsedkyně ČHS

| Komentáře(0)