Mezinárodní setkání lezců v Indian Creek

17. 06. 2008 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Český horolezecký svaz dostal pozvání pro dva lezce z Čech,  kteří se mohou setkání zúčastnit.

Vzhledem k tomu že veškeré náklady včetně registračního poplatku 100 USD si účastníci platí sami, je tato akce vhodná zejména pro ty lezce, kteří se na podzim chystají do USA  a  potřebují získat americké vízum (pokud do podzimu nebudou zrušena).  Registrace na ICM potvrzená AAC může pomoci při získání amerického víza.

Registrace se musí provést do 1. července.

Podmínky účasti:
lezci musí zvládat obtížnost alespoň 6b francouzké, nebo 5.10. USA a to především ve spárovém lezení.

Program:
3.říjen, pátek - Přílet na Denver International Airport.Zahajovací ceremoniál v 5 p.m.
4.října - Odjezd do Indian Creek
5. - 9.října - Pět dní spárového lezení, večerních ohňů, pokecu s hosty a slideshow v Indian Creek
10.října - Návrat do Goldenu, sprchy, party a pivo s celebritami americké lezecké scény.
11.říjen - Lezení v klasických oblastech Eldorado Canyon a Boulder Canyon.
12.říjen - Burito snídaně, další lezení
13.říjen - Návštěva Coor's pivovaru
14.říjen - odjezd domů

Účastníci si platí:
- registrační poplatek 100 USD
- výdaje na cestu na Denver International Airport
- stravu, mimo jídlo v Indian Creek.
Ostatní výdaje hradí AAC.

Případní zájemci musí vyplnit registrační formulář, který je k dispozici na Horosvazu.
Informace na: kreisj@seznam.cz, 739 304 190

| Komentáře(0)