Mezinárodní ocenění pro film Arco 2011 World Championship - v patách české výpravě

04. 11. 2011 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (5)

Film Moniky Brkalové - Arco Climbing World Championship - v patách české výpravě - byl oceněn na 29. ročníku mezinárodního festivalu "Sport Movies and TV 2011". Jedná se o významný festival sportovních filmů a pořadů, který uznává Mezinárodní olympijský výbor, jehož členové zasedají v porotě festivalu.

Film, který inicioval a spoluprodukoval Český horolezecký svaz, získal cenu Mention d´Honneur v kategorii Documentary - Great Champion. Autorce gratulujeme.

Film můžete shlédnout na vimeo.com zde: http://vimeo.com/27256376

B. Valentová