Mezinárodní horolezecký filmový festival v Teplicích nad Metují se blíží

06. 08. 2015 | Rubrika: O ČHS

Zanedlouho se bude v Teplicích nad Metují konat další, již 32. ročník Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu. Na programu bude, vedle projekce soutěžních i nesoutěžních filmů, také řada besed, soutěží, koncertů apod.

MHFF 2015

Podrobné informace včetně programu naleznete na webu festivalu.

Součástí programu festivalu jsou i tři akce Českého horolezeckého svazu:

• Zcela nově se zde bude konat Metodický den ČHS, v rámci něhož se budou moci návštěvníci festivalu seznámit pod vedením lektorů ČHS se zásadami bezpečného jištění (v pátek a v sobotu vždy od 10 do 16 hod., podle zájmu návštěvníků).
  • Další kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu 2015 (sobota).
  • Slavnostní vyhlášení Výstupů roku 2015 - nejlepších horolezeckých výkonů za poslední rok (v neděli od 14 hod. v rámci závěrečného bloku programu).

Členové ČHS, kteří se prokáží platným členským průkazem, budou mít jako každý rok slevu na vstupném; sleva se týká pouze permanentek a je k dispozici pro prvních 200 zájemců.

B. Valentová, sekretariát ČHS