MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ALPINISMU JIŽ TENTO VÍKEND

23. 11. 2022 | Rubrika: O ČHS
Už tento víkend můžete vyrazit na tradiční Mezinárodní festival alpinismu Praha, který letos proběhne již po sedmnácté a opět se máte na co těšit! Programovým tématem letošního festivalu je Alpinismus a současnost a kromě českých horo/lezeckých es nebudou chybět ani zahraniční hvězdy!
mfa

Program 17. ročníku Mezinárodního festivalu alpinismu Praha 2022 bude zahájen v pátek 25. listopadu v 15.30 hod. V sobotu 26. 11. 2022 a v neděli 27. 11. 2022 začíná program vždy v 10.00 hod. Pro návštěvníky budou festivalové prostory ve Slovanském domě otevřeny vždy půl hodiny před začátkem první přednášky.

Třídenní program přednášek v hlavním sále Slovanského domu v 1. patře je uspořádán do přednáškových nebo programových bloků. Každý blok sestává obvykle ze dvou přednášek, délka bloku je 1,5 až 2 hodiny. Některé programové bloky v pátek 25. 11. 2022 a v sobotu 26. 11. 2022 sestávají ze tří částí. Speciální přednášky v délce půldruhé hodiny tvoří samostatný blok – k takovým přednáškám patří Tamara Lunger: Jsem křehká a silná jako led (pátek 25. 11. 2022, 19.15 hod.) a Roger Schäli: North 6 (neděle 27. 11. 2022, 12.15 hod.). Jednotlivé bloky nebo speciální přednášky jsou odděleny přestávkami v délce obvykle půl hodiny.
V sobotu během přestávek v hlavním sále budou zájemcům nabídnuty odborné přednášky od reprezentantů firem Prosport Praha, Rock Point a Haglöfs. Tyto přednášky v délce 15 až 20 minut budou probíhat v malém sále Slovanského domu. Záleží na každém návštěvníkovi festivalu jak přestávky mezi přednáškovými bloky využije.

VÍCE INFO ZDE: https://www.festival-alpinismu.cz/clanek/program-festivalu

ČHS