Letní sraz RHM letos bude v České republice

21. 03. 2007 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (5)

English info here 101.7 KB, Deutsche Info hier 104.8 KB
Application form EN 36.5 KB

Randes-Vous Hautes Montagnes se letos uskuteční po 17 letech opět na českých pískovcích. Zatímco v roce 1990  se sjely nejstatečnější zahraniční účastnice za dobrodružstvím do Adršpašsko-teplických skal s několika výpady do Českého Ráje, tentokrát je budou hostit přece jen přívětivější terény v Ostrově a Tisé. Organizátorky doufají, že příležitost setkat se při lezení na domácí půdě s lezkyněmi z celé Evropy využijí nejen stálé účastnice srazů již zabydlené v adresáři, ale také nové tváře a kolegyně ze Slovenska. Aby dostály vysoce nasazené organizátorské laťce z Teplic nad Metují, plánují vzhledem k nezvyklosti pískovcové techniky opět zajistit podporu také u pánských spolulezců - takže pánové, když budete mít čas a chuť, jste rovněž zváni.

RHM TISÁ 21. – 29. července 2007

• UBYTOVÁNÍ

Horolezecká chata TJ Lokomotiva Teplice, Tisá
4 pokuje s 18 lůžky
půda, stany na pozemku u chaty
Spaní ve vlastních spacácích
Možnost zajištění ubytování v hotelu cca 1 km od chaty

• STRAVOVÁNÍ

pro zájemce bude zajištěno na chatě, na výběr i vegetariánská strava
slavnostní večeře na závěr v sobotu 28.7.

• LEZENÍ

Většinou stěnového charakteru, s cestami dlouhými zpravidla jednu lanovou délku, na poměrně tvrdém pískovci, jištění pomocí stěnových kruhů a vlastních smyček. V pěší vzdálenosti od chaty jedna menší lezecká oblast, druhá je vzdálená asi 4 km od chaty a snadno dosažitelná autem, s pokračováním na německé straně hranic. Další možností je  lezení v Labském údolí.  Pro ty, které s lezením na prvním konci lana nemají mnoho zkušeností, budou k dispozici krásní mladí prvolezci.

• PŘIHLÁŠKY

Přihlášky ve formě přiloženého formuláře zasílejte prosím na níže uvedené kontakty do konce dubna, ať je čas připravit účastnická trička a vše potřebné. Oficiální datum začátku srazu je sobota 21.7., prezentovat se ale můžete již od pátečního večera.

Kontaktní adresy:

Eva Drahoňovská, edrahonovska@seznam.cz, +420 605 059 194
Alena Drahoňovská, alena.drahonovska@nature.cz

V případě nouze se můžete také obrátit pro informace na info@horosvaz.cz. Akce se bude konat pod záštitou ČHS.

A. Čepelková

přihláška ke stažení 37.0 KB