L. Martínek, Z. Lukeš - smutné zprávy

Martínek Luboš_by Stanislav Mitáč Ve středu 9. března zemřel ve věku nedožitých 58 let Luboš Martínek, mšenský horolezec, kovář a dlouholetý člen Oblastní vrcholové komise ČHS. Rozloučení s ním se koná 22. března v 11.45 hod. v obřadní síni Mělník - Chloumek. Další informace o Luboši Martínkovi najdete v článku na horyinfo.cz.

Lukeš Zdeněk 2015 Alespoň dodatečně připomínáme, že v polovině února zemřel ve věku nedožitých 73  let Zdeněk Lukeš, "celoživotní" horolezec s vrcholem výkonnosti v 70. a 80. letech, organizátor, publicista a v posledních letech velmi aktivní člen komise historie ČHS, který se významně podílel na mapování historie západočeského horolezectví. Jeho posledním odkazem je výstava Na vrcholech světadílů v Radnicích - více informací na horyinfo.cz. Setkání staré party HO Banka, jejíž byl dlouholetým předsedou, se koná 4.4. od 18 hod. v restauraci Ferdinanda v Opletalově ulici v Praze.

Vzpomínáme.

B. Valentová, sekretariát ČHS