Kombinované členství v ČHS a OEAV na rok 2011

01. 09. 2010 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Nabídka kombinovaného členství v ČHS a OEAV na rok 2011

Členové ČHS si mohou i na rok 2011 zakoupit kombinované členství v ČHS a OEAV (Oesterreischer Alpenverein, tj. rakouský horolezecký svaz), a využít tak výhod plynoucích z členství v obou organizacích. Při pořízení kombinovaného členství mohou ušetřit až 350 Kč (v závislosti na věkové kategorii) ve srovnání se situací, kdy by vstupovali do každého horolezeckého svazu samostatně.

Kombinované členství lze zakoupit prostřednictvím společnosti Alpy, která v ČR zastupuje sekci OEAV 608  Innsbruck a sídlí v Praze 5, Štefánikova 63. Na jejích webových stránkách naleznete podrobné informace týkající se získání kombinovaného členství i informace o výhodách členství v OEAV.

Kombinované členství je určeno členům ČHS, ale mohou je získat i ti, kdo se rozhodnou vstoupit do ČHS až v souvislosit s pořízením kombinovaného členství. Tito zájemci musí kromě ceny kombinovaného členství uhradit také vstupní poplatek do ČHS.

Kombinované členství na rok 2011 je možné zakoupit již od 1.9. 2010, s tím, že:

• Členský průkaz OEAV na rok 2011 bude zájemcům vystaven po splnění podmínek pro vstup do rakouského Alpenvereinu.
  • Členský průkaz ČHS na rok 2011 bude vystaven počátkem prosince 2010, kdy bude zahájena distribuce průkazů ČHS na další rok.

Pro ty, kdo si pořídí kombinované členství na rok 2011 a členy OEAV nikdy nebyli, platí veškeré výhody plynoucí z členství v rakouském horolezeckém svazu již od data, kdy členství uhradí, nejdříve však od 1.9. 2010. Platnost členského průkazu ČHS na rok 2011 začíná až 1.1. 2011.

B. Valentová

| Komentáře(0)