Zápis z jednání výkonného výboru ČHS

22. 05. 2012 | Rubrika: O ČHS

Ve dnech 18.-19.5. 2012 se konalo v Adršpachu první jednání nově zvoleného výkonného výboru. Zápis z jednání je k dispozici zde Zápis VV_1_18.-19.5.2012.pdf a spolu s ostatními zápisy také v rubrice Zápisy z jednání VV.

K zápisu jsou přiloženy nově schválené dokumenty - novela Organizačního řádu, Podpisového řádu, novela Směrnice o jednání výkonného výboru ČHS, Směrnice o poskytování cestovních náhrad na akcích ČHS a dva nové pokyny výkonného výboru - Evidence majetku ČHS a Provádění plateb týkajících se akcí ČHS.

• Změna Podpisového řádu přesouvá z praktických důvodů podepisování některých dokumentů z předsedy ČHS na tajemníka.
  • Změna Organizačního řádu navazuje na změnu Podpisového řádu pokud jde o schvalování pracovních cest.
  • Změna Směrnice o jednání výkonného výboru ČHS kromě několika malých změn umožňuje hlasování členům VV, kteří nejsou osobně přítomni na jednání, ale mají k dispozici veškeré podklady pro rozhodování a mohou se k věci vyjádřit.
  • Změna Směrnice o poskytování cestovních náhrad na akcích ČHS doplňuje možnost proplácet jiné nutné výdaje spojené se služební cestou, např. parkovné či mýtné, a ruší možnost poskytovat stravné.
  • Pokyny výkonného výboru upravují záležitosti, které dosud nebyly formálně řešeny. Forma pokynu je dočasná, znění pokynů bude posléze zařazeno do příslušných směrnic.

Veškeré dokumenty ČHS v platném znění naleznete v rubrice Dokumenty ČHS.

Příští jednání výkonného výboru se bude konat 22.-23.6. 2012 na Vysočině.

B. Valentová, tajemnice ČHS