Informace o slevách na chatách ve Vysokých Tatrách

01. 04. 2009 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (5)

Slevy na chatách ve Vysokých Tatrách

Výkonný výbor ČHS na svém jednání dne 16.2. 2009 rozhodl, že z rozpočtu ČHS již nebudou uvolňovány prostředky na poskytování slev na ubytování členů ČHS na Chatě u Zeleného plesa a na Téryho chatě. Důvodem tohoto rozhodnutí jsou nejen rozpočtová omezení, ale také snaha ukončit nesystémové poskytování slev, které se týkalo pouze dvou tatranských chat. Výkonný výbor se bude snažit zajistit, aby členové ČHS mohli využívat slevy, které jsou poskytovány členům JAMES. Výkonný výbor doufá, že členové ČHS přijmou toto opatření s pochopením.

Smlouvy, na základě nichž byly slevy pro členy ČHS na těchto chatách poskytovány, byly ukončeny k 31.3. 2009, s tím, že v případě Chaty u Zeleného plesa bylo dohodnuto, že dosavadní slevy se budou vztahovat na všechny pobyty, které byly objednány do konce března 2009. Na uhrazení těchto závazků jsou v rozpočtu vyčleněny finanční prostředky.

I přes ukončení smluv, na základě nichž ČHS dotoval pobyt svých členů na  "Brnčálce" a "Terynce", budou moci členové ČHS na mnoha chatách ve Vysokých Tatrách využívat stejné nebo obdobné slevy, které jsou poskytovány členům JAMES. Jedná se o tyto chaty:

Chata u Zeleného plesa

• cena ubytování je 13 €
  • polopenze 13 €
  • pro členy ČHS, JAMES apod. 10 €, 3 a více dnů s polopenzí 20,50 €
  • mimosezóna 15.1.-14.2., 1.4.-15.6., 1.10.-20.12., (tzn. ubytování za 11 € resp. 24 € s polopenzí, pro horolezci 19 € s polopenzí)
  • denní poplatek 1 €, ložní prádlo 1,50 €

Téryho chata

• cena za noc je 14 € včetně snídaně, 19 € s polopenzí
    • pro členy ČHS 13 € včetně snídaně, 18 € s polopenzí

Zbojnícka chata

• při ubytování na 3 a více dnů je povinná polopenze, ale na ostatní útratu je 10% sleva
    • při kratším ubytování povinná snídaně nebo večeře
    • cena noclehu je 14,50 € včetně snídaně, 15,50 € s večeří nebo 20,50 € s polopenzí
    • pro členy ČHS, JAMES 11,60 € se snídaní, 12,60 € s večeří nebo 17,60 € s polopenzí (20% na ubytování)
    • jiné horolezecké kluby, průkazky ISIC 15% sleva na ubytování

Chata pod Rysmi - 12 EUR nocleh se snídaní; 8 EUR nocleh bez snídaně.

• cena za noc 10 €
  • snídaně 4 €
  • večeře 6 €
  • KČT, ČHS a JAMES sleva 20 %

Zamkovského chata

• Zamkovska chata ceník
  • Do konce května 2009 nabízí Zámkovského chata mimořádné slevy - 8 € za noc během týdne a 10 € za noc přes víkend; ceny platí pro členy ČHS a jednu osobu v doprovodu člena ČHS (frajer, frajerka, svokra...).
  • Božena Valentová, tajemnice ČHS

| Komentáře(5)