Horolezecký tábor Ostrov u Tisé 2005

21. 06. 2005 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Po loňském táboře v Adršpachu přemisťujeme do Ostrova u Tisé.Kdo se chce naučit lézt a zalézt si na písku , může se přihlásit na tento tábor.Prosím vedoucí oddílů, kteří posílají na tábor 5 a více dětí, aby poslali i vedoucího nebo instruktora.

Termín: 6.8.2005 – 12.8.

Cena: 957 Kč

Ubytování: v 5 – ti lůžkových chatičkách v campu v Ostrově ( ve vlastním spacáku)

V ceně zahrnuto:
ubytování, instruktoři, polopenze, služby campu (umývárna s teplou vodou v určené hodiny ráno a večer, sociální zařízení, ..)

Přihlášení: z důvodu omezené kapacity se před odesláním platby informujte u L. Bímové na bimova@mbox.dkm.cz nebo 0604 262137 zda je ještě volné místo; odeslání přihlášky do 27.5.2005 na adresu Ladislava Bímová, Rytířova 811, Praha 12 – Kamýk, 143 00 nebo na email: bimova@mbox.dkm.cz informace a dotazy na tel. 02 41764912

Způsob platby: převodem na účet (nebo složenkou)
číslo účtu: 1727209504
kód banky: 0600
variabilní symbol: 998
specifický symbol: rodné číslo účastníka
nejpozději do 10.6.2005