Horolezecký kalendář od Climber's Fingers

09. 12. 2015 | Rubrika: O ČHS

Climber's Fingers vydali svůj už druhý lezecký kalendář, který si můžete prohlédnout tady.

Kalendáře jsou tištěny na kvalitním papíru formátu A3 v nejvyšší tiskové kvalitě.

kalendář horo

Domluvili jsme se s nimi na spolupráci, díky které si členové ČHS mohou kalendář koupit se slevou - za 250 Kč (ostatní za 399 Kč). Objednávat můžete až do konce roku, termín dodání kalendářů bude v průběhu ledna.

Pokud budete mít zájem o kalendář pro více členů oddílu, posílejte objednávky na na e-mail: Y8yo425jVX~m27c80kFfW7d~0kFhT~c. Do e-mailu stačí napsat název oddílu a počet objednaných kusů. Objednávky jsou závazné, v případě objednání 10 ks a více je přepravné zdarma.

V případě jakýchkoliv dotazů stačí napsat nebo zavolat Radimu Škumátovi - ~8qs3YUSYevwS3hkR~vxX3hkT-Bw, 775 705 261.

B. Valentová, sekretariát ČHS