Hledáme fotografii na PF - soutěžte s námi o lano Tendon a další ceny

13. 11. 2018 | Rubrika: O ČHS, RSS - iSport.cz

Přihlašte svůj vydařený snímek do soutěže a podílejte se tak na vytvoření PF 2019 Českého horolezeckého svazu. Vyhrajte lano Tendon a další ceny.

Vyhlašujeme každoroční soutěž o nejlepší fotografii, ze které bude vytvořeno PF ČHS 2019. Zaslaná fotografie musí být ve velkém rozlišení - podrobnosti níže.

Z došlých fotografií budeme vybírat nejen pro PF, ale také  pro Ročenku ČHS za letošní rok, kterou pro vás připravujeme. Autoři dalších vybraných fotografií budou také odměněni.

1. cena - lano TENDON + průkaz ČHS 2019

2. cena - praktická lékárnička + průkaz ČHS 2019

3. cena - zdravotnický šátek + průkaz ČHS 2019

• Do soutěže můžete zasílat fotografie, které svým námětem odpovídají zaměření a činnosti ČHS, a jsou podle vašeho názoru vhodné pro vytvoření PF; zimní téma není podmínkou.
  • Do soutěže můžete poslat nejvýše tři fotografie (výběr toho nejlepšího, co máte ve svém archivu, je na vás). Prosíme fotografie označte Vaším jménem a případně číslovkou (např.Novák1, Novák2, Novák3).
  • Očekáváme fotografie ve formátu JPEG, v rozlišení minimálně 2500 pixelů (delší rozměr), abychom s ní mohli dále pracovat a využít ji v elektronické i tiskové podobě.
  • Účastí v soutěži autor fotografií zároveň souhlasí s jejich případným dalším využitím v rámci ČHS (web, Ročenka).
  • Při hodnocení fotografií bude přihlédnuto také k hlasování, které bude probíhat po dobu soutěže na facebookových stránkách ČHS (pravidla soutěže spojená s hlasováním na facebooku)
  • Vítězná fotografie bude dále graficky upravena, bude-li třeba (doplnění textu, výřez apod.) a v podobě oficiálního PF Českého horolezeckého svazu zveřejněna na našem webu (s uvedením autora) a rozeslána našim partnerům, příznivcům a spolupracovníkům.

Fotografie zasílejte v elektronické podobě na adresu ~8qk4Z2h7.Iu5f56LTuy8~inWskmb a do předmětu zprávy uveďte "Soutěž PF".

Uzávěrka pro příjem fotografií je v pondělí 3. 12. 2018.

Uzávěrka hlasování na facebooku je v neděli 9. 12. 2018 – kdo pošle fotografie dřív, může nasbírat více hlasů na facebooku, proto neváhejte a pošlete mail s fotografiemi co nejdříve.

Předem díky všem, kdo se do soutěže zapojí.

Radana Plevková , sekretariát ČHS