Hledají se dobrovolní asistenti k lezecké stěně na akci 4.- 5.6.2010 v Praze 4 na Pankrácké pláni

27. 05. 2010 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Předseda oddílu 504 HO MATAHARI Honza Říha úzce spolupracuje s Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením – NFOZP www.nfozp.cz, který pořádá 4.6. a 5.6.2010 již třetí ročník festivalu „Žiju stejně jako Ty“, který se bude konat v Praze 4 na Pankrácké pláni.

Smyslem celého festivalu je seznámit širokou veřejnost se životem handicapovaných spoluobčanů – jak žijí, co všechno dokáží.

Součástí festivalu jsou i zároveň ukázky sportovních aktivit na ploše. Mezi nimi lezecká stěna, kde je možné lezení tří osob zároveň. Tuto stěnu má na povel právě Honza Říha. Vzhledem k tomu, že o tuto disciplínu je na pláni vždy největší zájem, hledají dostatek dobrovolných odborných asistentů, pomocníků nejlépe z řad ČHS.

Máte-li chuť pomoci, ozvěte se na :

tel. 602 640 131, email donovalova@nfozp.cz , Helena Donovalová

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

| Komentáře(0)