GPS soutěž s ČHS a Český ráj outdoor sports

18. 11. 2022 | Rubrika: O ČHS

Český horolezecký svaz je partnerem speciální GPS soutěže pro všechny outdoorové nadšence, kterou pořádá náš partner Český ráj Outdoor sports. Startuje již v sobotu 26. listopadu!

čr

Každý měsíc se můžete těšit na novou GPS lokaci, kam si můžete vyrazit pro parádní výhru! Jako první na vás bude čekat batoh Deuter Guide 34l! Batoh je jen jeden, takže kdo dřív přijde, ten dřív bere.

A jak na to?

• Zaregistrujte se na webu soutěže, kde se vám zobrazí souřadnice

• Udělejte si výlet na dané místo a najděte výherní poukaz v lahvi Nalgene. Pokud tam není, tak už vás někdo předběhl.

• S nalezeným poukazem se vyfoťte a zveřejněte na facebookové stránce Českého ráje.

• Doražte s poukazem do prodejny Český ráj v Kosmonosích u Mladé Boleslavi, kde si výhru převezmete.

VÍCE INFO

Nezapomeňte, že Český ráj Outdoor sports také připravil pro členy ČHS speciální cenovou nabídkou na svém eshopu. Registrujte se, zadejte své ČHS ID a nakupujte za lepší ceny než ostatní!

M. Košatková, ČHS