Doplnění revizní komise ČHS - výzva

02. 03. 2016 | Rubrika: O ČHS

Revizní komise ČHS pracuje ve standardním tříčlenném složení - předseda Martin Mašát, členové Jana Krtková a Michal Všetečka. Stanovy ČHS však umožňují, aby revizní komise měla i jednoho náhradníka, který by mohl nastoupit v případě, že by některý z členů komise nemohl svoji funkci vykonávat. Náhradník nebyl ve volbách 2014 ani v doplňujících volbách v roce 2015 zvolen, byli bychom však rádi, kdyby bylo místo náhradníka obsazeno.

Pokud by měl někdo z členů o místo náhradníka v revizní komisi zájem (funkční období do valné hromady 2017), prosíme, aby kontaktoval sekretariát - 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys. Obsazení pozice by bylo řešeno doplňující volbou na letošní valné hromadě, která se koná 19.3. 2016.

B. Valentová, sekretariát ČHS