Disciplinární komise zastavila řízení s A. Ottovou Čepelkovou, P. Jandíkem a R. Lienerthem

23. 04. 2009 | Rubrika: O ČHS | Komentáře (0)

Bezprostředně po Mimořádné valné hromadě podal J. Babača podnět Disciplinární komisi k zahájení discipliniárního řízení se třemi členy odstoupivšího výkonného výboru - s A. Ottovou Čepelkovi, P. Jandíkem a R. Lienerthem. Podání se týkala podezření ze střetu zájmů (R. Lienerth a P. Jandík), neoprávněného obsazování funkcí bez výběrového řízení (P. Jandík), porušení rozhodnutí VV, manipulace při schvalování kolektivními orgány ČHS a při zveřejňování zápisů z jednání na webu ČHS a vyplácení mzdových refundací (A. Ottová Čepelková).

Disciplinární komise všechna podání projednala a následně disciplinární řízení zastavila, neboť dospěla k jednoznačnému závěru, že ani v jednom z uvedených případů k disciplinárnímu provinění nedošlo. S oficiálními rozhodnutími Disciplinární komise se můžete seznámit zde.

Božena Valentová, tajemnice ČHS

| Komentáře(0)