Další akce podpořené grantem ČHS

31. 05. 2013 | Rubrika: O ČHS

Během uplynulých dvou měsíců se konaly další akce podpořené granty ČHS:

• V rámci podpory tradičních horolezeckých akcí se na konci dubna konal již 35. ročník Běhu do Příhrazských schodů, který pořádá Horolezecký oddíl Mnichovo Hradiště. Příznivé počasí, rekordní účast (129 závodníků); povídání o akci i s fotkami naleznete webových stránkách pořádajícího oddílu - zde.

• Poslední květnovou sobotu uspořádal Horolezecký oddíl Vrchoviny 4. ročník Dětského lezeckého HIS maratónu, který se jako obvykle konal v lezecké oblasti HIS v Novém městě nad Metují, o kterou se oddíl stará. Finanční podpora byla poskytnuta v rámci grantů zaměřených na akce mládeže, na kterých se podílí hlavní partner ČHS Hudy sport. Reportáž z akce se spoustou fotek je k dispozici na stránkách oddílu - zde.

B. Valentová, tajemnice ČHS