Facebook

Český horolezecký svaz

Členství, ČHS Trio, pojištění

ČHS informace, servis

Sport

Skály

Vzdělávání

Mládež

Členské průkazy, ČHS Trio a pojištění - aktuální informace

Členské průkazy, ČHS Trio a pojištění - aktuální informace
20. 12. 2018 | Rubrika: O ČHS

Ve středu 19.12.2018 byl na webu ČHS spuštěn e-shop a nový modul Předseda, prostřednictvím nichž je možno objednávat průkazy ČHS, balíček ČHS Trio a cestovní pojištění a připojištění na rok 2019. Do konce roku lze objednat i členství a pojištění na rok 2018.

 

E-shop

Prostřednictvím e-shopu lze objednat členský průkaz, balíček ČHS Trio a cestovní pojištění UNIQA, včetně připojištění. E-shop je hlavně pro indiviuální členy, využít jej mohou i oddíloví členové, zejména pokud mají zájem o vyšší tarif pojištění, o připojištění nebo o balíček Trio s vyšším tarifem připojištění - tyto varianty nelze objednat v rámci oddílové objednávky.

 

K registraci do e-shopu slouží vaše jméno, příjmení a rodné číslo, popř. ID, které máte na průkazu ČHS.

 

Prostřednictvím e-shopu se lze také zaregistrovat, tj. vstoupit do ČHS

 

V e-shopu budete platit on-line, kartou nebo pomocí bankovních tlačítek. V průběhu objednávání dostanete e-mailem informaci o zadání objednávky a poté o uhrazení objednávky. V příloze druhého mailu obdržíte průkaz ČHS, popř. průkaz pojišťovny. Průkaz ČHS vám současně zašleme poštou, stejně tak jako průkaz a nebo známku PZS, pokud jste si objednali ČHS Trio. Průkaz pojišťovny si vytiskněnte, nebudeme jej zasílat. 

 

Předseda

Nový modul slouží předsedům (zástupcům) oddílů, kteří prostřednictvím něj mohou spravovat členskou základnu oddílu (editovat údaje, přijímat nové členy...) a objednávat členské průkazy, balíček ČHS Trio a pojištění, vše pro jednotlivce i pro rodiny. Prostřednictvím modulu nelze objednat pojištění s vyšším tarifem a ČHS Trio s vyšším tarifem - v těchto případech je nutno udělat individuální objednávku přes e-shop. 

 

Do modulu je nutno se vždy zaregistrovat - k registraci slouží číslo oddílu a heslo, které má k dispozici každý předseda oddílu; pokud jste heslo zapomněli, napište, vytvoříme vám nové. 

NÁVOD PRO SPRÁVU ODDÍLŮ.pdf

 

Členské průkazy, ČHS Trio i pojištění a připojištění si můžete i nadále vyřizovat osobně na sekretariátu ČHS, v úředních hodinách: 

úterý - 9 -11, 13 - 18 hod. 

čtvrtek - 13 - 18 hod. 

Do doby úředních hodin směřujte prosím i případné telefonické dotazy. 

Agendu průkazů a pojištění má na starosti I. Trávníková - 4onxRWjjWoAs1~l7VX~r5bekc8MhTj

 

Objednávky prostřednictvím e-mailu, platby na účet bez objednávek již nebudeme vyřizovat, není to možné vzhledem k množství zpracovávaných průkazů. Děkujeme za pochopení. 

 

B. Valentová, ČHS