Facebook

Český horolezecký svaz

ČHS  hledá nového kolegu / kolegyni

ČHS  hledá nového kolegu / kolegyni
02. 07. 2021 | Rubrika: O ČHS

Ahoj, 

 

určitě jste zaznamenali, že ČHS se mění v servisní organizaci zejména pro své oddíly. V ČHS pracuje a rozrůstá se tým motivovaných lidí, odborníků, nadšenců, profesionálů. Motivaci týmu by mohl ještě více popostrčit úspěch Adama Ondry na olympijských hrách v Tokiu.

 

Svět úspěšného lezení v ČR ale není jen Adam Ondra, jsou vidět mládežníci na evropských závodech i na skalách, ale zejména dobře fungující oddíly. 

 

Jedním ze zásadních cílů ČHS je propojit se více s oddíly, získat vzájemnou důvěru, vymyslet, jak se budeme podporovat, společně růst a rozvíjet lezení v ČR. 

 

Právě na veškeré zaštítění a řízení spolupráce s oddíly hledáme "manažera". Možná spíše nadšence, kterého tento svět baví, možná už i částečně živí. 

 

Tento člověk bude oddílům naslouchat, spolu - vymýšlet koncepci, hýbat věcmi k dosažení cílů, shánět další lidi, řídit lidi atd. Bude k tomu zapotřebí určitých schopností (kdoví jakých :-)), systematičnost, komunikace, energie, trochu silná osobnost, charisma, troufalost. 

 

Co nabízíme? 

Budeš ve středu dění, budeš tvůrcem, bude Tě to bavit a živit. V tomto roce máme pro start této aktivity naplánovaný částečný úvazek (v rozsahu průměrně 1 – 2 dny v týdnu, spíše nárazově), s brzkým výhledem na plně profesionální zastřešení této agendy.

 

Zapojení do práce ČHS od 1. 8. 2021, nebo podle dohody. 

 

Pokud tě nabídka zaujala, napiš něco o sobě, co děláš, proč žiješ, jaké máš napojení na lezení a podobně.  

 

Nabídku vč. stručného životopisu pošli prosím nejpozději do 16. 7. 2021 na: 4gsyQOQ%-kBC.Zp4Ys a současně _.GBOb9kYam%C6ej-lIkbW7r.

S případnými otázkami se můžeš obrátit na P. Resche - _.GBOb9kYam%C6ej-lIkbW7r, tel. 604 245 568.

 

Díky za jakékoliv nabídky, tipy, otázky, telefonem, či mailem. 

Předem díky všem zájemcům o spolupráci s ČHS. 

 


 

Petr Resch, místopředseda ČHS